Başkan A. Nur Çebi’den Fenerbahçe ve Galatasaray’a Gönderme

ING Basketbol Süper Ligi’nin 18. haftasındaki derbi maçta geçen hafta Fenerbahçe Beko’yu mağlup eden Beşiktaş Icrypex, konuk ettiği Galatasaray’ı 18 sayı farkla, 82-64 yendi. Üst üste ikinci derbi galibiyetini alan Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi de maçı izleyenler arasında yer aldı. Çebi, maçın ardından dikkat çeken açıklamlarda bulundu. Çebi’nin açıklamalarından satırbaşları şöyle: “Futbolda olduğu gibi basketbolda […]

 Başkan A. Nur Çebi’den Fenerbahçe ve Galatasaray’a Gönderme

23.01.2021 - 17:25

Güncelleme : 23.01.2021 - 17:26
 - 244 Okunma

ING Basketbol Süper Ligi’nin 18. haftasındaki derbi maçta geçen hafta Fenerbahçe Beko’yu mağlup eden Beşiktaş Icrypex, konuk ettiği Galatasaray’ı 18 sayı farkla, 82-64 yendi. Üst üste ikinci derbi galibiyetini alan Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi de maçı izleyenler arasında yer aldı. Çebi, maçın ardından dikkat çeken açıklamlarda bulundu.

Çebi’nin açıklamalarından satırbaşları şöyle: “Futbolda olduğu gibi basketbolda da rekabet bizim için çok önemli. Takımlar bütçelerine göre hareket etmekte zorlanıyor. Bu sporlar yapılmalı ama yüksek rakamlar olmamalı. Devlet kurumlarının amatör branşlara yüksek kaynak ayırarak yarışmacı takımlar ortaya çıkarması bizi zorluyor. Bu kaynakların ortak bir şekilde harcanması gerekiyor. Kaynaklarımızı iyi kullanmalıyız.”

“Arkadaşlarımızla bir proje ortaya koyduk. Umut Şenol’a teşekkür ediyoruz. Ahmet Kandemir hocamızın bize verdiği cesaret çok önemliydi. Hocamız altyapımızın başına gelmişti ama sonrasında gelişen olaylar neticesinde takımın başına geçti. Bizi kırmadığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz projenin Fenerbahçe’ye, Galatasaray’a ve diğer takımlara örnek olmasını diliyorum. Gençlerimizin bu işin üstesinden gelebileceğini burada ispat ettik.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın