Beşiktaş’ta 2. Ayrılık Hoca Resmen Duyurdu

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, 2-1 mağlup oldukları Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Sergen Yalçın’ın maç sonu açıklamaları şu şekilde: Oyuncuların üzülmesi normal. Hiçbir futbolcu maç kaybetmek istemez. Oyuncularımız iyi mücadele etti. 10 kişi kaldıktan sonra da iyi oynadık. 10 kişi kalmamıza rağmen net pozisyonlara girdik oyunun tamamında. Kaybetmeyi hak etmedik bence ama futbolda bu […]

 Beşiktaş’ta 2. Ayrılık Hoca Resmen Duyurdu

31.01.2021 - 20:14

Güncelleme : 31.01.2021 - 20:14
 - 256 Okunma

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, 2-1 mağlup oldukları Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Sergen Yalçın’ın maç sonu açıklamaları şu şekilde:

Oyuncuların üzülmesi normal. Hiçbir futbolcu maç kaybetmek istemez. Oyuncularımız iyi mücadele etti. 10 kişi kaldıktan sonra da iyi oynadık. 10 kişi kalmamıza rağmen net pozisyonlara girdik oyunun tamamında. Kaybetmeyi hak etmedik bence ama futbolda bu var. Biri kazanacak biri kaybedecek. Uzun bir maratondayız. Daha fırsatlarımız olacak.

Güven’in oynayacağı bir takıma gitmesi lazım”

Mirin ayrıldı, Boyd da gidecek, Güven de yarın ayrılıyor büyük ihtimalle. Aramızdan ayrılacaklar olacak. Güven’in gidip bir yerde oynamasını istiyoruz. Oynaması lazım. Belli süreler verebiliyoruz ama yeterli olmuyor. Şansını bir yerde denemesi lazım. Burası ona iyi gelmedi. İnşallah gittiği yerde çok başarılı olur.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın