Pozitif Futbol Başlıyor !

CINE5 TV “Pozitif Futbol” ile sahalara dönüyor ! Spor dünyasında yeni jenerasyonun dikkat çeken isimlerinden; spor yöneticisi Ali Büyükasar, deneyimli teknik adam Metin Uzun ve son dönemin parlayan moderatörlerinden Alper Kınar yeni bir projeyle ekranlara “merhaba” demeye hazırlanıyor. Moda ve sanat dünyasının yakından tanıdığı, CINE5 TV kanalının sahibi, medya sektörünün duayen ismi Fethi Demirkol’un yakından […]

 Pozitif Futbol Başlıyor !

06.02.2021 - 20:47

Güncelleme : 06.02.2021 - 20:47
 - 150 Okunma

CINE5 TV “Pozitif Futbol” ile sahalara dönüyor !

Spor dünyasında yeni jenerasyonun dikkat çeken isimlerinden; spor yöneticisi Ali Büyükasar, deneyimli teknik adam Metin Uzun ve son dönemin parlayan moderatörlerinden Alper Kınar yeni bir projeyle ekranlara “merhaba” demeye hazırlanıyor.

Moda ve sanat dünyasının yakından tanıdığı, CINE5 TV kanalının sahibi, medya sektörünün duayen ismi Fethi Demirkol’un yakından ilgilendiği projenin büyük ses getirmesi bekleniyor.

Türkiye’nin en itibarlı ve eski kanallarından olan CİNE5 TV yetkilileri süreçle ilgili heyecanlı olduğunu söyleyerek; yapacakları programın Türk sporuna hayırlı olması temennisinde bulundu. Yapılan kısa açıklamada: “Değerli moderatör Alper Kınar’ın hazırlayıp sunacağı ‘Pozitif Futbol’ programının; tecrübeli teknik adam Metin Uzun ve Spor yöneticisi Ali Büyükasar’ın kaliteli yorumlarıyla futbol medyasına yeni bir heyecan getireceğini düşünüyoruz. Her caimaya eşit mesafede, objektif ve seviyeli bir biçimde sadece ‘futbol’un konuşulacağı bu programa tüm halkımızı bekleriz.” denildi

POZİTİF FUTBOL İLK BÖLÜMÜYLE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA CINE5 TV EKRANLARINDA OLACAK !

‘POZİTİF FUTBOL’ EKİBİNDE KİMLER VAR ?

ALİ BÜYÜKASAR
İş insanı ve Spor Yöneticisi

Yüksek lisans mezunudur. 14 senedir Beşiktaş Genel Kurul Üyesidir. Genç Beşiktaşlılar eski başkanıdır. Sarıyer Spor Kulübünde 4 dönem yöneticilik yapmıştır. Futbol Şube Sorumlusu, Basın Sözcüsü, Federasyon Temsilcisi görevlerinde bulundu.

Son yıllarda “Futbolun Tarihsel Gelişimi, Amatör Liglerin Sorunları, Türkiye Liglerinde Gelir Adaletsizliği, Türk Futbolunda Yabancı Kuralının Esasları ve Futbol Ekonomisi” gibi konularda araştırmalar yaparak makaleler yazan Ali Büyükasar; çok sayıda gazete ve internet sitesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

METİN UZUN
Beşiktaşlı Eski Milli Futbolcu- Teknik Direktör

Beşiktaş’ın efsane kadrosunda forma giymiş ve Küçük Metin lakabıyla tanınmış Türk eski futbolcu ve antrenördür.
Beşiktaş kariyeri sonrasında Sakaryaspor, Göztepe, Yimpaş Yozgatspor, Zonguldakspor, Boluspor, Kardemir Karabükspor gibi birinci lig takımlarının kadrolarında yer aldı. Ortaköyspor, Feriköyspor, Yeniköyspor, Leventspor takımlarında teknik direktörlük görevlerinde bulundu ve şampiyonluklar yaşadı.
Birçok üniversite takımıyla yerelde ve ulusalda antrenör olarak şampiyonluk yaşamıştır. Üniversitelerde spor hocalığı yapmaktadır.

ALPER KINAR
Moderatör-Sunucu

Spor yönetim bölümü ve sağlık meslek yüksek okulu mezunudur. Futbol yazıları ve birçok ünlü isim ve futbolcu ve sanatçılar ile röportajları vardır. Kurtlar vadisi pusu dizisinin birçok bölümünde rol aldı. Çeşitli reklam filmi serilerinde rol aldı.

havadisbeşiktas. web sitesinde imtiyaz sahibi, Çeşitli Spor haber sitelerinde spor yazarlığı yapmaktadır. Youtube kanalı vardır. Instagram yayınları ile sosyal medyada geniş bir hayran kitlesi tarafından takip edilmektedir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın