Ghezzal’ın Son Durumu Resmi Açıklama Geldi !

Cezayir’in Zambiya ile oynadığı maçta sakatlanan Beşiktaş’ın yıldızlarından Rachid Ghezzal, devre arasında oyundan alınmıştı. Cezayir formasıyla Zambiya maçına çıkan Beşiktaşlı Rachid Ghezzal talihsiz bir sakatlık geçirdi. Karşılaşmada 1 gol 1 asistle oynayan Ghezzal, maçın ilk yarısının uzatma dakikalarında rakibiyle girdiği ikili mücadelede sol bileği döndü ve yerde kaldı. Tedavisinin ardından kenara gelen Ghezzal, ikinci yarıda […]

 Ghezzal’ın Son Durumu Resmi Açıklama Geldi !

26.03.2021 - 16:55

Güncelleme : 26.03.2021 - 16:55
 - 530 Okunma

Cezayir’in Zambiya ile oynadığı maçta sakatlanan Beşiktaş’ın yıldızlarından Rachid Ghezzal, devre arasında oyundan alınmıştı.

Cezayir formasıyla Zambiya maçına çıkan Beşiktaşlı Rachid Ghezzal talihsiz bir sakatlık geçirdi. Karşılaşmada 1 gol 1 asistle oynayan Ghezzal, maçın ilk yarısının uzatma dakikalarında rakibiyle girdiği ikili mücadelede sol bileği döndü ve yerde kaldı. Tedavisinin ardından kenara gelen Ghezzal, ikinci yarıda oyuna devam edemedi.

GHEZZAL İÇİN AÇIKLAMA

Rachid Ghezzal’ın durumu hakkında açıklama yapan menajer Hakan Korkmaz “Rachid Ghezzal’ın tedavisine bugün başlandı. Çok şükür önemli bir şeyi yok hafif ağrıları var, tedbir amaçlı diğer milli maçta oynamayacak. Çarşamba günü İstanbul’da. Herkese çok selamı var” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın