SERGEN HOCA KABUL ETTİ TEMASLAR BAŞLADI

  Beşiktaşta hoca olabilir dedi diego costa operasyonu! Fenerbahçe derken… Son Dakika: Beşiktaştan Diego Costa operasyonu Fenerbahçe derken… kısmet Beşiktaşa Beşiktaş’ta son dakika transfer gelişmesi… Atletico Madrid defterini kapattıktan sonra hala kulüp bulamayan dünyaca ünlü golcü Diego Costa, Kara Kartal ile temaslara başladı. İki taraf arasındaki görüşmeler olumlu yönde ilerliyor. Yıllık 4.2 milyon Euro ve […]

 SERGEN HOCA KABUL ETTİ  TEMASLAR BAŞLADI

29.05.2021 - 10:04

Güncelleme : 29.05.2021 - 10:04
 - 90 Okunma

 

Beşiktaşta hoca olabilir dedi diego costa operasyonu! Fenerbahçe derken…
Son Dakika: Beşiktaştan Diego Costa operasyonu Fenerbahçe derken… kısmet Beşiktaşa

Beşiktaş’ta son dakika transfer gelişmesi… Atletico Madrid defterini kapattıktan sonra hala kulüp bulamayan dünyaca ünlü golcü Diego Costa, Kara Kartal ile temaslara başladı. İki taraf arasındaki görüşmeler olumlu yönde ilerliyor. Yıllık 4.2 milyon Euro ve 2.25 milyon imza parası isteyen Costa, bu rakamın yarışına olur derse düşünülecek.Sezon öncesinde en az iki santrfor transferi yapmayı hedefleyen Beşiktaş Yönetimi’nde daha önce Msndzugiç  Mame Diouf iisimlerigündemdeidi.

Son olarak bilgilere göre, Kara Kartal’ın dünyaca ünlü golcü Diego Costa ile görüştüğü ortaya çıktı. Geçtiğimiz sezonun devre arasında İspanyol ekibi Atletico Madrid ile bağlarını kopartan 32 yaşındaki golcü, hala kulüp bulamadı. Bu anlamda Siyah-Beyazlı kulüp ile Costa arasındaki görüşmelerin olumlu bir şekilde gelişebileceği öngörülüyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın