Ghezzal Önerdi, Beşiktaş Peşinde !

Yılan hikayesine dönen Rachid Ghezzal transferinde mutlu sona çok yaklaşan Beşiktaş, Cezayirli yıldızın önerisiyle sürpriz bir golcüyü de gündemine aldı. Ghezzal, Monaco’da forma giyen 20 yaşındaki İtalyan forvet Pietro Pellegri’yi siyah-beyazlılara önerdi. Siyah-beyazlıların santrfor adaylarına yeni bir isim daha eklendi. Ancak bu isim ne Sergen Yalçın’ın, ne de scout ekibinin listesinde yer alıyor. Oyuncuyu öneren […]

 Ghezzal Önerdi, Beşiktaş Peşinde !

25.07.2021 - 10:36

Güncelleme : 25.07.2021 - 10:36
 - 87 Okunma

Yılan hikayesine dönen Rachid Ghezzal transferinde mutlu sona çok yaklaşan Beşiktaş, Cezayirli yıldızın önerisiyle sürpriz bir golcüyü de gündemine aldı. Ghezzal, Monaco’da forma giyen 20 yaşındaki İtalyan forvet Pietro Pellegri’yi siyah-beyazlılara önerdi.

Siyah-beyazlıların santrfor adaylarına yeni bir isim daha eklendi. Ancak bu isim ne Sergen Yalçın’ın, ne de scout ekibinin listesinde yer alıyor. Oyuncuyu öneren isim Rachid Ghezzal oldu. Teknik direktör Sergen Yalçın’ın, Ghezzal’la yaptığı görüşmede gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak için nasıl bir oyun planı düşündüğü hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın