Kaan Ayhan ile Umut Meraş Son Durum

Beşiktaş’ta Kaan Ayhan ve Umut Meraş Sesleri Yankılanıyor.      Kuvvetlenme adına transfer ,e tam gaz devam eden Beşiktaş, Kaan Ayhan için Sassuolo’nun  isteklerini  yerine getirmeyi kabul etti.Uzun süren pazarlıklar sonucunda taraflar büyük öölçüdeok leşti Sol bek içinde Umut Meraş’ı kafasına oturtan Kara Kartal, Le Havre ile kısa sürede snylsşma zeminini buldu. İki milli futbolcu için […]

 Kaan Ayhan ile Umut Meraş Son Durum

24.08.2021 - 12:57

Güncelleme : 24.08.2021 - 12:57
 - 29 Okunma

Beşiktaş’ta Kaan Ayhan ve Umut Meraş Sesleri Yankılanıyor.

Beşiktaş'ta Kaan Ayhan ve Umut Meraş transferleri bitiyor

 Kuvvetlenme adına transfer ,e tam gaz devam eden Beşiktaş, Kaan Ayhan için Sassuolo’nun  isteklerini  yerine getirmeyi kabul etti.Uzun süren pazarlıklar sonucunda taraflar büyük öölçüdeok leşti Sol bek içinde Umut Meraş’ı kafasına oturtan Kara Kartal, Le Havre ile kısa sürede snylsşma zeminini buldu. İki milli futbolcu için de artık detayların konuşulduğu, transferlerin kısa sürede resmiyet kazanacağı duyuldu.

 Önemli oyuncuları kadrosunda tutmayı başaran, Mert Günok, Mehmet Topal, SalihUçan, Kenan Karaman, Alex Teixeira ve Michy Batshuayi de renklerine bağlayarak  oldukça güçlenen Siyah-Beyazlılar şimdi de gözlerini Kaan Ayhan ve Umut Meraş‘a dikti. Yerli kalitesini büyütmeyi ve takım içerisinde çokluk yaratmayı planlayan Beşiktaş bayağ mesafe katetti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın