BEŞİKTAŞ LENS SIKINTISINDAN KURTULDU.

Beşiktaş Jeremain Lens olayını aştı. FUTBOL Beşiktaş Jeremain Lens olayını çözdü Beşiktaş’ın geçen sezon kadro dışı bıraktığı ve bu sene de kadroda yer vermediği Jeremain Lens’in sözleşmesi feshedildi. Derin bir ‘oh’ çeken Beşiktaş taraftarı, 4 sene önce büyük umutlarla transfer edilen Lens’ten çok şikayetçiydi. NTV Spor’un haberine göre, Jeremain Lens, Beşiktaş’a veda etti. Hollandalı oyuncu […]

 BEŞİKTAŞ LENS SIKINTISINDAN KURTULDU.

31.08.2021 - 16:52

Güncelleme : 31.08.2021 - 16:52
 - 27 Okunma

Beşiktaş Jeremain Lens olayını aştı.
FUTBOL
Beşiktaş Jeremain Lens olayını çözdü
Beşiktaş’ın geçen sezon kadro dışı bıraktığı ve bu sene de kadroda yer vermediği Jeremain Lens’in sözleşmesi feshedildi. Derin bir ‘oh’ çeken Beşiktaş taraftarı, 4 sene önce büyük umutlarla transfer edilen Lens’ten çok şikayetçiydi.

NTV Spor’un haberine göre, Jeremain Lens, Beşiktaş’a veda etti. Hollandalı oyuncu kariyerini Karagümrük’te sürdürecek. 33 yaşındaki kanat oyuncusu, 4 sezon önce 5.5 milyon euro bedelle Beşiktaş’a transfer olmuştu.

 

NTV spor Kaynak

Büyük beklentilerle alınan ve Fenerbahçe’deki kiralık sezonunda yaptıklarının aynısı beklenen Lens, oldukça kötü bir Beşiktaş serüveni geçirdi.

102 maça çıkan oyuncu 12 gol 20 asistle oynadı ancak siyah beyazlılardaki zamanının büyük kısmı ya kadro dışı ya yedek ya da sakatlıklarla geçti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın