SERGEN YALÇINDAN DEV KONUŞMA

“Her biri farklı özelliklere sahip, marka olmuş futbolcular transfer ettik. Ancak benim için isimler değil, performanslar önemlidir” Bu söz her şeyi açıklamaya  yetiyor zaten. Alex Teixeira ve Michy Batshuayi’den sonra Miralem Pjanic’i de alarak kadrosundaki dünyaca ünlü yıldızlara bir yenisini ekleyen Kara kartal teknik direktör Sergen Yalçın, yapılan flaş transferler ve ilgili önemli değerlendirmeler yaptı. […]

 SERGEN YALÇINDAN  DEV KONUŞMA

06.09.2021 - 8:26

Güncelleme : 06.09.2021 - 8:29
 - 33 Okunma

“Her biri farklı özelliklere sahip, marka olmuş futbolcular transfer ettik. Ancak benim için isimler değil, performanslar önemlidir” Bu söz her şeyi açıklamaya  yetiyor zaten.

Alex Teixeira ve Michy Batshuayi’den sonra Miralem Pjanic’i de alarak kadrosundaki dünyaca ünlü yıldızlara bir yenisini ekleyen Kara kartal teknik direktör Sergen Yalçın, yapılan flaş transferler ve ilgili önemli değerlendirmeler yaptı. Yönetimin olağanüstü işler yaparak kimsenin tahmin edemeyeceği oyuncuları getirdiğini belirten Yalçın, “Bu sene aramıza  gelen Alex Teixeira, Batshuayi, Salih, Kenan, Can, Umut Meraş, Mert Günok ve Pjanic’in bize büyük güç katacağını düşünüyorum.Geçen yıldan daha geniş bir kadroya sahip olduk. Her biri farklı özelliklere sahip, marka olmuş futbolcular transfer ettik. Ancak benim için isimler değil, performanslar önemlidir. Bize o gün kim daha faydalı olacaksa, onu oynatacağız” dedi. Futbolcunun yeteneği kadar kulübe ve camiaya uyumunun da önemli olduğunu vurgulayan Yalçın, geçen sezon kazanılan şampiyonlukta takım içindeki arkadaşlığın ve dayanışmanın her şeyden daha büyük güç katacağını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın