BAŞKANIMIZIN HAKEM YORUMUNA TEPKİ.

Sivasspor’dan Beşiktaş maçı öncesi Ahmet Nur Çebi ve hakem Son dakika: Sivasspordan Beşiktaş maçı öncesi Süper Lig ekibi Sivasspor, Beşiktaş maçı öncesi başkan Ahmet Nur Çebi’nin ‘Gözüm tamamen hakemlerin üzerinde olacak’ şeklindeki  sözlerine büyük tepki gösterdi. Açıklama. Çok sevdiğimiz, bir önceki Kulüpler Birliği Başkanı Sn. Ahmet Nur Çebi’nin Fanatik Gazetesi’ne söylediğı  bu sözler, “Sivasspor ile […]

 BAŞKANIMIZIN  HAKEM YORUMUNA TEPKİ.

02.10.2021 - 7:07

Güncelleme : 02.10.2021 - 7:07
 - 46 Okunma

Sivasspor’dan Beşiktaş maçı öncesi Ahmet Nur Çebi ve hakem
Son dakika: Sivasspordan Beşiktaş maçı öncesi
Süper Lig ekibi Sivasspor, Beşiktaş maçı öncesi başkan Ahmet Nur Çebi’nin ‘Gözüm tamamen hakemlerin üzerinde olacak’ şeklindeki  sözlerine büyük tepki gösterdi.

Açıklama.

Çok sevdiğimiz, bir önceki Kulüpler Birliği Başkanı Sn. Ahmet Nur Çebi’nin Fanatik Gazetesi’ne söylediğı  bu sözler, “Sivasspor ile oynayacağımız maçta gözüm tamamen hakemler üzerinde olacak. Lig arasında zaten ayrıntılı değerlendirme yapmak için hazırlanıyorum. Bu maça Yaşar Kemal Uğurlu ve yardımcıları atanmış. Hepsi dikkatli ve adil olacak! Haksızlık istemiyoruz. Hakkımızı kimsenin almasına tahammül etmeyeceğiz. Bu saatten sonra hakem yönetimleri ile bizzat ile kendim ilgileneceğim” açıklaması tarafımızca; hakemleri iyi niyetle uyarmaktan ziyade, onların baskı altına alınmasına sebep olacak bir açıklama olarak yorumlanmış ve bizi rahatsız etmiştir.

Bu konuşmaların , maçın atmosferini olumlu olmasıni düşünemiyoruz. aksine gergin bir ortam oluşmasına sebep olur ve Türk futboluna hiçbir katkı sağlamaz. Maçın oynanmasına az saatler kala kimse aba altından sopa çıkarmasın.

Cumartesi akşamı sadece futbolun ve ortaya konulan mücadelenin konuşulacağı, saha dışı etkenlerden kimsenin medet ummayacağı dostça bir müsabaka arzu ediyoruz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın